Tarım Alet Ve Makinaları Projelendirme Eğitimi Başladı

GENEL MERKEZ
12.05.2008 (Son Güncelleme: 09.07.2008 17:01:49)

ODA‘mızın, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi (AÜZF) ile işbirliği içinde düzenlediği 5 gün süreli Tarım Alet ve Makinaları Projelendirme Eğitimi, 12 Mayıs 2008 Pazartesi günü ZMO Mehmet Yüceler Eğitim Salonu‘nda başladı.

ODA‘mızın, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi (AÜZF) ile işbirliği içinde düzenlediği 5 gün süreli Tarım Alet ve Makinaları Projelendirme Eğitimi, 12 Mayıs 2008 Pazartesi günü ZMO Mehmet Yüceler Eğitim Salonu‘nda başladı.

Eğitimin açılışında ODA Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN, ZMO‘nun çalışmaları ve mevzuatına ilişkin bir sunum yaptı. AÜZF Dekanı Prof. Dr. Cemal TALUĞ da bir konuşma yaparak, kursiyerlere başarı dileklerini iletti.

ODA‘mızın Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile imzaladığı protokol doğrultusunda, tarım veya orman traktörleri ile römorkları için tadilat projelerinde, Tarım Makinaları Bölümü mezunu Ziraat Mühendislerinin yetkili olabilmeleri için düzenlenen eğitime, 17 kişi katılıyor.

Eğitim, AÜZF‘den Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK, Prof. Dr. Ali ihsan ACAR ve Dr. Hasan SİLLELİ; EÜZF‘den Prof. Dr. Kamil Okyay SINDIR, Prof. Dr. Cengiz AKDENİZ, Prof. Dr. Erdem AYKAS ve Yard. Doç. Dr. Ercan GÜLSOYLU; Ç.Ü.Z.F‘den Prof. Dr. Alaettin SABANCI, ZMO‘dan Dr. Apti YALTIRIK, TSE‘den Orhan KULAÇ ve Otomotiv Sanayi Derneği‘nden Prof. Dr. Ercan TEZER tarafından verilecek.

Eğitimin ardından bir sınav yapılacak ve başarılı olanlara törenle belgeleri sunulacak.

Okunma Sayısı: 2049
Fotoğraf Galerisi