“HUKUK VE ÇEVRESEL ETKİLER AÇISINDAN JEOTERMAL ENERJİ" ÇALIŞTAYI - GERMENCİK ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULUNA ZİYARET 

AYDIN ŞUBE ( )
26.02.2019 (Son Güncelleme: 26.02.2019 16:04:58)

“HUKUK VE ÇEVRESEL ETKİLER AÇISINDAN JEOTERMAL ENERJİ “ KONULU ÇALIŞTAY 

23 Şubat 2019 Cumartesi günü Türkiye Barolar Birliği ve Aydın Barosu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Hukuk ve Çevresel Etkiler Açısından Jeotermal Enerji “ konulu çalıştaya katıldık.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin FEVZİOĞLU ve Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan BOZKURT’un açılış konuşmalarından sonra Prof.Dr. Mustafa DURAN "Büyük Menderes Nehrinin Kirliliği", Prof.Dr. Mehmet ZİNCİR ve Prof.Dr. Raika DURUSOY "Çevre Kirliliğinin Sağlığa Zararları", Dr. Metin AYDIN "Aydın İlinde Jeotermalin İnsan Sağlığına Etkileri", Av. Akın YAKAN ve Av. Dr. Bülent TOKUÇOĞLU "Enerji Elde Edilirken Ortaya Çıkan Hukuki Sorunlar", Buharkent Ziraat Odası Başkanı Naim ÖZDAMAR "Jeotermalin İncir ve Bağlarda Oluşturduğu Zararlar", Şube Başkanımız Mahmut Nedim BARIŞ "Jeotermalin Evresel Etkileri Sonucunda Aydın Tarımında Oluşan Olumsuzluklar" konularında açıklamalarda bulundu.

Büyük bir ilgi ile izlenene çalıştay, plaket töreniyle son buldu.

GERMENCİK ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULUNA ZİYARET 

22 Şubat 2019 Cuma günü, yapılan seçimler sonrasında göreve yeni başlayan Germencik Ziraat Odası Yönetim Kurulunu ziyaret ettik.

Aydın Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ziyaret sırasında, Germencik`de  incir ve zeytin tarımında karşılaşılan sorunları dile getirerek, Germencik Ziraat Odası Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar dilediler.

 

 

Okunma Sayısı: 215
Fotoğraf Galerisi