5. GELENEKSEL GIDALAR SEMPOZYUMU`NU GERÇEKLEŞTİRDİK

BURSA ŞUBE ( )
30.11.2022 (Son Güncelleme: 02.12.2022 14:44:18)

5. Geleneksel Gıdalar Sempozyumu`nu “Geleneksel Gıdalarda Sürdürülebilirlik ve Coğrafi İşaret” teması ile 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Bursa Uludağ Üniversitesi ev sahipliğinde TMMOB Ziraat Mühendisleri Odamız, Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Tarım ve Orman Bakanlığı ve TMMOB Gıda Mühendisleri Odası olarak Bursa Uludağ Üniversitesi ev sahipliğinde online olarak gerçekleştirdik.

Sempozyumun açılışında Genel Başkanımız Başkanımız Baki Remzi Suiçmez bir konuşma yaptı. 4. oturumda da Bursa Şube Başkanımız Fevzi ÇAKMAK açıklamalarda bulundu.

Üç gün boyunca çevrimiçi ortamda bildirilerin sunulduğu sempozyum, bir sonraki sempozyumun Mersin`de yapılması kararı ile sona erdi.

Sempozyum açılışına; Genel Başkanımız Baki Remzi Suiçmez, Genel Merkez II. Başkanımız Tahsin Erman Çağdaş, Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Fevzi Çakmak, Şube sayman üyemiz Serkan Durmuş Bursa Şubemizin önceki dönem başkanları Prof. Dr. Ertuğrul Aksoy ve Prof. Dr. Erkan Yaslıoğlu katılım sağladı.

 

Okunma Sayısı: 31
Fotoğraf Galerisi