BURSA ZMO GENÇ "YENİ YILA MERHABA KAHVALTISI" GERÇEKLEŞTİRDİ

BURSA ŞUBE ( )
26.12.2022 (Son Güncelleme: 27.12.2022 10:45:44)

Bursa ZMO Genç Temsilciğimiz 25 Aralık 2022 tarihinde Görükle‘de bir kafede Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencileri ile yeni yıla merhaba kahvaltısı düzenledi.

Gerçekleşen kahvaltıya Şube Başkanımız Dr. Fevzi Çakmak, 2. Başkanımız Doç. Dr. Barış Bülent Aşık, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İsmet Ateş, Abdullah Tayyar Demir, Yasemin Özdemir, Bertuğ Karakule, önceki dönem Şube Başkanlarımız Yılmaz Oktay, Prof. Dr. Ertuğrul Aksoy, Prof. Dr. Erkan Yaslıoğlu, B.U.Ü. Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Ak, Bursa ZMO Genç yeni dönem temsilcimiz Alişan Dokuz ve fakülte öğrencileri katıldılar.

Şube Başkanımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve önceki dönem başkanlarımız Odamızı tanıtan ve öğrencilik döneminde Odamız ile bağ kurmanın mesleğimiz ve meslektaşlarımız için önemine yönelik birer konuşma yaptılar ve anılarını paylaştılar.

Ardından önceki dönem Bursa ZMO Genç Temsilciliği görevini yapan Meltem Tanyeri`ne, kahvaltının düzenlenmesi için destek veren Gördes Tarım Yem San. ve Tic. A.Ş. firması adına Burcu Mumcuoğlu ve Tuna Mumcuoğlu`na teşekkür plaketleri taktim edildi.

Okunma Sayısı: 102
Fotoğraf Galerisi