ANKARA-KARACAN AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI (KARACAN AKADEMİ) İLE PROTOKOL İMZALADIK.

ANKARA-KARACAN AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI (KARACAN AKADEMİ) İLE PROTOKOL İMZALADIK.
MERKEZ
18.10.2021

"Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavlarına hazırlık kapsamında, ODA'mız  ile Ankara-Karacan Akademi Eğitim Kurumları (Karacan Akademi) arasında anlaşma yapılmıştır."

 

GAYRİMENKUL DEĞERLEME LİSANSI SINAVLARINA HAZIRLIK EĞİTİMİ

Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavlarına hazırlık kapsamında, ODA’mız  ile Ankara-Karacan Akademi Eğitim Kurumları (Karacan Akademi) arasında anlaşma yapılmıştır.

Eğitimler Karacan Akademi tarafından karacanakademi.online adresi üzerinden online/canlı eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir.

Karacan Akademi; ODA’mız üyelerine aşağıdaki ücretler üzerinden eğitim vermeyi taahhüt etmiş olup, Oda üyesi olmayanlar indirimli ücretlerden yararlanamayacaklardır.

Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz; ekte yer alan başvuru formunu doldurarak üyeliklerinin teyidi için başvuru formlarını Genel Merkezimiz, Şube ve temsilciliklere teslim edeceklerdir.

Ekte yer alan Başvuru Formları ODA tarafından yapılacak üyelik onayından ve Karacan Akademi’ye iletildikten sonra üyeler; ders ücretlerini Emrullah ACAR adına TR78 0006 2000 4110 0006 6242 05 IBAN nolu Garanti Bankası hesap numarasına transfer edeceklerdir.

Transfer açıklamasına Kursiyer Ad ve Soyadı ile talep edilen dersler mutlaka yazılacaktır. Kaydı tamamlananların cep telefonlarına kullanıcı adı ve şifreleri SMS olarak Karacan Akademi tarafından gönderilecektir.  Eğitim ücretine yayın ücreti dahil, kargo ücreti ve KDV hariçtir.

Canlı eğitim dersleri hafta sonu yapılacak şekilde programlanmıştır. İhtiyaç durumunda hafta içi akşam dersleri de yapılacaktır. Haftalık programı kaçıran veya tekrar izlemek isteyen kursiyerler için eğitimler kayıt altına alınacaktır. Ancak, bu kayıtlarda 1-3 kuralı uygulanacaktır. Bu kurala göre, 3. Haftanın eğitimi bittiğinde, 1. Haftanın eğitimi sistemden silinecektir. Diğer bir ifade ile kursiyerler haftalık programdaki eğitimleri 2 hafta içinde tekrar izleme şansı yakalayacaktır.

Modüller

Eğitimci

Süre

Ücret

Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı

Emrullah Acar

30 Saat

250 TL

İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi

Mehmet Elmas

24 Saat

250 TL

Gayrimenkul Mevzuatı

Mehmet Görür

40 Saat

250 TL

Gayrimenkul Değerleme Esasları

Emrullah Acar

40 Saat

250 TL

 

Konu ile ilgili detaylı bilgi ve tereddüt edilen hususlarda aşağıdaki telefondan bilgi alınabilir.

Akademi Eğitim Koordinatörü EMRULLAH ACAR : 0 532 204 89 54

 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası

  

BAŞVURU FORMU 

 

Okunma Sayısı: 387
Fotoğraf Galerisi